Döntős a címvédő Telekom Veszprém2Fénykép© origo.hu

Döntős a címvédő Telekom Veszprém

, 5 hír, 2 oldalnézet

A négyszeres győztes Veszprém hatodszor szerepel a SEHA Ligában, amelynek elődöntőjében Bjárki Már Elísson és Gasper Marguc játékára nem számíthatott kisebb sérülés miatt.

Kapusának lecserélésével létszámfölényt teremtett támadásban a Peliszter, ám hibáit kihasználva a magyar együttes a hatodik perc után ellépett négy találattal. A védekezés egyik oldalon sem működött megfelelően, így 16 perc alatt 25 gól született. Még húsz perc sem telt el, amikor az Eurofarm már másodszor kért időt, sőt kapust is cserélt, de a játék képe nem változott, így a szünetre eldőlt a meccs (24-16).

A 34. percben már tíz gól volt a különbség, és a címvédő a folytatásban is remekelt, szinte minden támadását gólra váltotta, védekezésben pedig egyre hatékonyabb volt.