urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
SzitálásBudapest32°
  • Fontos
  • Idézetek
  • Egyesült Államok
  • Budapest
  • Budapest Pride
  • BRFK
  • EU
  • Fidesz
  • Hormuzi-szoros
  • Irán
  • MH
  • Magyarország
  • Orbán Viktor
  • RTL Híradó
Figyelmeztetést és egészségügyi bírságot kapott a Fejér megyei Szent György kórház2Fénykép© 24.hu

Figyelmeztetést és egészségügyi bírságot kapott a Fejér megyei Szent György kórház

2020. jún. 19. 20:49, 6 hír, 0 oldalnézet

Figyelmeztetést és egészségügyi bírságot kapott a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház - tudatta a Nemzeti Népegészségügyi Központ.

Olvassa el a Blikk ›

  • Nemzeti Népegészségügyi Központ
  • EMMI
  • Kásler Miklós
  • Csernavölgyi István

Kapcsolódó hírek

Kásler Miklós temetésén lerótta kegyeletét Orbán Viktor is

9 hónapKásler Miklós
Horoszkóp

Legfrissebb események

Rágalmazás miatt elítélték Miskolc polgármesterét

Nógrádba költözik Gyurcsány Ferenc, egy volt malomépületben fog élni

Lemondott a brit miniszterelnök

Eltűntek a Pride-zászlók az Erzsébet hídról, a főváros feljelentést tesz

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország