urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
FelhősBudapest32°
  • Fontos
  • Idézetek
  • 24.hu
  • Budapest
  • BRFK
  • Erzsébet (keresztnév)
  • Facebook
  • Fidesz
  • Irán
  • MH
  • MNB
  • MTI
  • Magyarország
  • Orbán Viktor
  • Országgyűlés
Figyelmeztetést és egészségügyi bírságot kapott a Fejér megyei Szent György kórház2Fénykép© 24.hu

Figyelmeztetést és egészségügyi bírságot kapott a Fejér megyei Szent György kórház

2020. jún. 19. 20:49, 6 hír, 0 oldalnézet

Figyelmeztetést és egészségügyi bírságot kapott a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház - tudatta a Nemzeti Népegészségügyi Központ.

Olvassa el a Blikk ›

  • Nemzeti Népegészségügyi Központ
  • EMMI
  • Kásler Miklós
  • Csernavölgyi István

Kapcsolódó hírek

Kásler Miklós temetésén lerótta kegyeletét Orbán Viktor is

9 hónapKásler Miklós
Horoszkóp

Legfrissebb események

32 évesen meghalt Németh Zsanett birkózó

Lemond a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke

Muri Enikő és Kis Grófo is visszafizette az NKA-tól kapott milliókat

Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó férfit

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország