urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
TisztaBudapest32°
  • Fontos
  • Idézetek
  • 24.hu
  • Budapest
  • BRFK
  • Erzsébet (keresztnév)
  • Facebook
  • Fidesz
  • Hegedűs Zsolt
  • MTI
  • Magyarország
  • Németh Zsanett
  • Olaszország
  • Orbán Viktor
  • Városliget
Szociális otthon vezetőjeként fosztotta ki a gondozottak bankszámláit© nepszava.hu

Szociális otthon vezetőjeként fosztotta ki a gondozottak bankszámláit

2020. jún. 30. 17:21, 5 hír, 5 oldalnézet

A Monori Járásbíróság 6 év 2 hónapos börtönbüntetésre ítélt egy férfit, aki egy gyömrői szociális otthon vezetőjeként kifosztotta a gondozottak bankszámláit - tájékoztatta Budapest Környéki Törvényszék kedden az MTI-t.

Olvassa el a Nepszava ›

  • Budapest

Kapcsolódó hírek

Egymásnak feszül Vitézy Dávid és Karácsony Gergely a Hősök tere miatt

8 óraVitézy Dávid

Karácsony Gergely szerint a Mi Hazánk azt kezdeményezte, hogy a Budapest Pride nemzeti ünnep legyen

egy napKarácsony Gergely

Legfrissebb események

Felszólította a lakosságot Kapitány István, az áramfogyasztás csökkentését kérte az esti órákban

Végkielégítés nélkül maradnak a Szuverenitásvédelmi Hivatal elnökhelyettesei, és Lánczi Tamás is

Kapu Tibor veszi át a Magyar Űrügynökség vezetését

Lezárták a nyomozást Majka ittas vezetési ügyében, vádat emeltek a rapper ellen

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország