Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó férfit5Fénykép© nepszava.hu

Elfogták az Erzsébet hídról pride-zászlókat a Dunába dobó férfit

, 9 hír, 0 oldalnézet

A BRFK azt írta, hogy az 58 éves mogyoródi férfit június 22-én az esti órákban otthonában fogták el, majd előállítása után rongálás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.

A férfi a bűncselekmény elkövetését beismerte, az eljárásban szabadlábon védekezik - közölte a rendőrség.

Karácsony Gergely főpolgármester keddi Facebook-bejegyzésében a szombaton tartandó Pride-felvonulás kapcsán azt írta: a szabadság és az elfogadás közös ügyünk.