3Fénykép© nepszava.huEltűntek a Pride-zászlók az Erzsébet hídról, a főváros feljelentést tesz
, 4 hír, 0 oldalnézet
Videóra vették azt a férfit, aki a Dunába dobálta az Erzsébet hídon lévő Progresszív Pride-zászlókat. Budapest vezetése azt ígéri, néhány napok belül visszahelyezik a nagy vitákat kiváltó lobogókat, „szándékos rongálás” miatt pedig feljelentés tesznek.