2Fénykép© hirado.huFejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban
, 5 hír, 0 oldalnézet
Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban – számolt be a 24.hu. A portál egyik olvasója szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.
Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatban a lap kérdéseire reagálva elmondta, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.
Felidézték, hogy korábban egy idős férfi is fejbe lőtte magát a veszprémi Barátság parkban.
A kiemelt kép illusztráció. (Fotó: MTI/Bodnár Boglárka )