2Fénykép© hirado.huHolttestet találtak a tatai Öreg-tóban
A rendőrség megerősítette, hogy holttestet találtak Tatán az Öreg-tóban – írja a KEMMA.
Tóth Anikó, a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője megerősítette, hogy emberi maradványokat találtak a tatai Öreg-tóban.
Annyit már tudni, hogy az elhunyt nő volt, a körülményeket még vizsgálják.
Egy kolozsvári hotelben találtak rá egy 45 éves, külföldi nő holttestére június közepén. Az elhunytat a hotel menedzsere találta meg, majd rögtön értesítette a hatóságokat.
Sokkoló részletek derültek ki arról a harmincéves budapesti férfiról, akinek II. kerületi lakásán horrorisztikus gyűjteményre bukkantak a nyomozók június 17-én. A rendőrségi eljárás adatai szerint az egészségügyben dolgozó beteghordozó nemcsak halmozta otthonában az emberi maradványokat, hanem saját bevallása szerint fogyasztott is belőlük.