Magyar Péter főispánokat nevezett ki3Fénykép© portfolio.hu

Magyar Péter főispánokat nevezett ki

, 5 hír, 0 oldalnézet

Június 29-én lépnek hivatalba az új vezetők.

Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök - írja egy, a Magyar Közlönyben pénteken megjelent határozatra hivatkozva a Magyar Távirati Iroda (MTI).

A dokumentum szerint a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára

Bede Péter Józsefet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal,

Bozsolik Róbert Zsoltot a Tolna Vármegyei Kormányhivatal,