3Fénykép© portfolio.huMagyar Péter főispánokat nevezett ki
, 5 hír, 0 oldalnézet
Június 29-én lépnek hivatalba az új vezetők.
Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök - írja egy, a Magyar Közlönyben pénteken megjelent határozatra hivatkozva a Magyar Távirati Iroda (MTI).
A dokumentum szerint a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára
Bede Péter Józsefet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal,
Bozsolik Róbert Zsoltot a Tolna Vármegyei Kormányhivatal,