
Magyar Péter: Már több mint 750 ezren szavaztak a Nemzet Hangján
, 4 hír, 0 oldalnézet
Kevesebb mint két hét alatt. A Tisza Párt elnöke azt ígéri, mind a 106 egyéni választókerületbe eljut a szavazás végéig.
Kevesebb, mint két hét alatt már több mint 750 ezren szavaztak a Nemzet Hangja népszavazáson – közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke a Facebook-oldalán. Hozzátette, hogy szombaton óriási rekordot értek el, miután majd 50 ezren szavaztak egy nap alatt személyesen.
„Ma már a 14. megyébe, Veszprémbe érkezem és a szavazás lezárultáig mind a 106 egyéni választókerületbe eljutok. Ez a 3 hét a magyar politikatörténet talán legintenzívebb országjárása és kampánya, amit egy fillér közpénz nélkül, veletek, több, mint 10 ezer önkéntesünkkel hajtunk végre” – hangsúlyozta a politikus.