2Fénykép© nepszava.huPénteken megszűnik az utolsó Megafon-dolgozó munkaviszonya is
A Megafon működése gyakorlatilag ellehetetlenülhet, miután a Media1 informátorai szerint június 26-án megszűnik az utolsó alkalmazott munkaviszonya is. A lapnak nyilatkozó, távozó munkatárs részletesen beszélt arról, hogyan jutott el a szervezet a választást követő biztató belső üzenetektől a csoportos létszámleépítésig.
A beszámoló szerint a választás napján még az a belső üzenet hangzott el, hogy a működés folytatódik. Ezt erősítette az is, hogy a választást követően Orbán Viktor első interjúját a Patriótának adta.
A következő értekezleteken azonban már változásokról esett szó. A Media1 forrása szerint a munkatársak több kérdést is feltettek a választási előrejelzésekkel kapcsolatban, miközben felmerült az is, hogy a szervezet a jövőben közösségi finanszírozásra állhat át.