Pénteken megszűnik az utolsó Megafon-dolgozó munkaviszonya is2Fénykép© nepszava.hu

Pénteken megszűnik az utolsó Megafon-dolgozó munkaviszonya is

, 4 hír, 0 oldalnézet

A Megafon működése gyakorlatilag ellehetetlenülhet, miután a Media1 informátorai szerint június 26-án megszűnik az utolsó alkalmazott munkaviszonya is. A lapnak nyilatkozó, távozó munkatárs részletesen beszélt arról, hogyan jutott el a szervezet a választást követő biztató belső üzenetektől a csoportos létszámleépítésig.

A beszámoló szerint a választás napján még az a belső üzenet hangzott el, hogy a működés folytatódik. Ezt erősítette az is, hogy a választást követően Orbán Viktor első interjúját a Patriótának adta.

A következő értekezleteken azonban már változásokról esett szó. A Media1 forrása szerint a munkatársak több kérdést is feltettek a választási előrejelzésekkel kapcsolatban, miközben felmerült az is, hogy a szervezet a jövőben közösségi finanszírozásra állhat át.