
Továbbra is elérhetetlen az MVM Next
Vasárnap este újra elérhetővé vált az MVM Next – írja a 24.hu. Eredetileg péntek reggeltől vasárnap este 10 óráig tartott volna a karbantartás az MVM-nél, amely idő alatt a Next applikáció és az online ügyfélszolgálat sem volt elérhető.
Hétfő reggel azonban az ügyfelek egy hibaüzenettel szembesültek, mely szerint a munkálatok a tervezettnél hosszabb időt vesznek igénybe, így a hétfői napon sem lesznek még elérhetők az MVM digitális szolgáltatásai:
Ekkor már nem írták, hogy várhatóan mikor áll vissza minden a rendes kerékvágásba, és az ügyben érdeklődő 24.hu megkeresésére sem válaszoltak, vasárnap estére azonban úgy tűnik, helyreállt a rend. „Az applikáció ugyan egy kicsit lassabban tölt be, mint ahogy azt korábban megszokhattuk, de tapasztalataink szerint a megszokott funkciók újra elérhetők. Mi például sikeresen végre tudtunk hajtani egy számlabefizetést, és erről a megerősítő e-mail is befutott nem sokkal a tranzakció után” – írja a lap.