Új autómodell gyártásába kezd a kecskeméti Mercedes-gyár6Fénykép© hirado.hu

Új autómodell gyártásába kezd a kecskeméti Mercedes-gyár

, 7 hír, 0 oldalnézet

Új korszak kezdődik a magyar autóiparban: Kecskeméten elindult a Mercedes vadonatúj, teljesen elektromos GLB modelljének sorozatgyártása. A bejelentést Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter tette meg a helyszínen, a gyártásindító ünnepségen.