Újra tartalékos katona lett Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter5Fénykép© portfolio.hu

Újra tartalékos katona lett Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter

, 5 hír, 0 oldalnézet

„Vezérezredes úr újra visszavett tartalékos állományba. Szeretném aláhúzni, hogy semmilyen jövedelmet nem veszek fel a tartalékos szolgálat után” – jelentette be egy rövid videóban a Facebook-oldalán Ruszin-Szendi Romulusz honvédelmi miniszter. Elmondta azt is, hogy az ejtőernyős orvosi vizsgálaton is átment, így rövidesen a levegőbe emelkedhet majd.

Ruszin-Szendinek azonban nem kellett sokat várnia rá, hogy Sándor Zsolt vezérkari főnök visszavegye a politikust a tartalékosok közé. De mennyire szerencsés, ha egy miniszter katonának áll? – erről ebben a cikkben írtunk bővebben.