A Manchester United lehet a Liverpool végzete a Premier League hajrájában© kemma.hu

A Manchester United lehet a Liverpool végzete a Premier League hajrájában

, 4 hír, 0 oldalnézet

– Kilenc bajnoki van hátra, az első helyen állunk, vagyis a saját kezünkben van a sorsunk. Ha mostantól egyszer sem hibázunk, miénk lesz aranyérem, úgyhogy az dönthet, hogy képesek leszünk-e a tökéletes hajrára – nyilatkozta a magyar labdarúgó.

Nem lesz könnyű megvalósítani a kilencből kilenc győzelmet, főleg, hogy azok között legalább három igencsak kemény erőpróbának ígérkezik. Leginkább a Manchester United elleni idegenbeli, a Tottenham elleni hazai és az Aston Villa elleni idegenbeli bajnoki tűnik nehéznek. Ez a három csapat követi a dobogósokat közvetlenül a tabellán a 4–6. helyeken.

A hatodik MU-t ebben az idényben ráadásul még nem tudta legyőzni a Klopp-csapat, ősszel az Anfielden 0–0 lett az eredmény, márciusban az FA-kupa negyeddöntőjében pedig egy hosszabbításos meccsen 4–3-ra győzött a United – olvasható a Magyar Nemzet oldalán.