Elek Gábor után Martin Albertsen lett a Ferencváros női kézilabdacsapatának vezetőedzője4Fénykép© nemzetisport.hu

, 7 hír, oldalnézet

A dán Martin Albertsen lett a FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapatának vezetőedzője.

A zöld-fehér klub szombaton, a honlapján közölte, hogy a 15 év után távozó Elek Gábor helyét a 49 éves szakember veszi át.

A fradi.hu beszámolója szerint Martin Fruelund Albertsen

több mint 200 nemzetközi meccsen vezette csapatait, öt bajnokságot és három kupát nyert.

Játékos-pályafutása korán, 22 éves korában egy sérülés miatt ért véget, ezt követően utánpótlás-edzőként dolgozott, illetve a dán másodosztályú AGF együttesét is irányította. 2002-ben a Viborg HK vezetőedzője lett, bajnokságot, kupát és EHF-kupát nyert a nagy múltú dán együttessel.