urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
TisztaBudapest25°
  • Fontos
  • Idézetek
  • 24.hu
  • Budapest
  • BRFK
  • Erzsébet (keresztnév)
  • Facebook
  • Fidesz
  • Hegedűs Zsolt
  • MTI
  • Magyarország
  • Németh Zsanett
  • Olaszország
  • Orbán Viktor
  • Városliget
Először mértek 20 Celsius-fok fölötti hőmérsékletet az Antarktiszon© 24.hu

Először mértek 20 Celsius-fok fölötti hőmérsékletet az Antarktiszon

2020. feb. 14. 12:07, 5 hír, oldalnézet

Az időjárási feljegyzések kezdete óta először mértek 20 Celsius-fok fölötti hőmérsékletet az Antarktiszon, a Seymour-szigeten jegyzett 20,75 Celsius-fokot a kutatók ‘hihetetlennek és abnormálisnak’ nevezték.

Olvassa el a Hvg ›

  • The Guardian

Kapcsolódó hírek

Megszólalt a kormány Orbán Viktor amerikai útjával kapcsolatban

2 hónapOrbán Viktor

Elhunyt Roger Allers, Az oroszlánkirály társrendezője

5 hónapDisney

Legfrissebb események

Felszólította a lakosságot Kapitány István, az áramfogyasztás csökkentését kérte az esti órákban

Végkielégítés nélkül maradnak a Szuverenitásvédelmi Hivatal elnökhelyettesei, és Lánczi Tamás is

Kapu Tibor veszi át a Magyar Űrügynökség vezetését

Lezárták a nyomozást Majka ittas vezetési ügyében, vádat emeltek a rapper ellen

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország