urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
TisztaBudapest20°
  • Fontos
  • Idézetek
  • 24.hu
  • Egyesült Államok
  • Budapest
  • Budapest Pride
  • Debrecen
  • Fidesz
  • Hormuzi-szoros
  • Irán
  • MH
  • Magyarország
  • Orbán Viktor
  • Sulyok Tamás
Először mértek 20 Celsius-fok fölötti hőmérsékletet az Antarktiszon© 24.hu

Először mértek 20 Celsius-fok fölötti hőmérsékletet az Antarktiszon

2020. feb. 14. 12:07, 5 hír, oldalnézet

Az időjárási feljegyzések kezdete óta először mértek 20 Celsius-fok fölötti hőmérsékletet az Antarktiszon, a Seymour-szigeten jegyzett 20,75 Celsius-fokot a kutatók ‘hihetetlennek és abnormálisnak’ nevezték.

Olvassa el a Hvg ›

  • The Guardian

Kapcsolódó hírek

Megszólalt a kormány Orbán Viktor amerikai útjával kapcsolatban

2 hónapOrbán Viktor

Elhunyt Roger Allers, Az oroszlánkirály társrendezője

5 hónapDisney

Legfrissebb események

Az Amnesty az államfő elmozdításának módját bírálja

Elhunyt Nyakó Júlia színésznő

Elhunyt Simor András költő, író

Magyar Péter: hamarosan távozik a legfőbb ügyész

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország