urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
TisztaBudapest27°
  • Fontos
  • Idézetek
  • 24.hu
  • Egyesült Államok
  • Budapest
  • Budapest Pride
  • Facebook
  • Hegedűs Zsolt
  • Magyar Közlöny
  • MTI
  • Magyarország
  • Orbán Viktor
  • Oroszország
  • Országgyűlés
  • Vitézy Dávid
Pénzbüntetést kapott a kifakadó fociedző2Fénykép© nemzetisport.hu

Pénzbüntetést kapott a kifakadó fociedző

2020. jún. 29. 20:22, 5 hír, 0 oldalnézet

Kétmillió forintos pénzbírság megfizetésére kötelezte az MLSZ Kuttor Attilát, a Mezőkövesd vezetőedzőjét, aki az M4 Sportnak adott nyilatkozatában „kétségbe vonta a versenysemlegesség elvének érvényesülését”.

Olvassa el a Nemzetisport ›

  • MLSZ
  • Mezőkövesd
  • Debrecen
  • NB I

Kapcsolódó hírek

Ezért döntött az MLSZ az osztályozó bevezetése mellett

2 hónapMLSZ

Szalai Ádámot az MLSZ alelnökévé választották

3 hónapSzalai Ádám

Legfrissebb események

Aleksandar Vučić bejelentette, hogy néhány héten belül lemond, de nem távozik a politikából

Karácsony Gergely bejelentésével indult a Pride

Feloldhatják a Budapest-Belgrád projekt titkosítását, Kína bólintására vár a kormány

Ruszin-Szendi Romulusz azonnali belső vizsgálatot rendelt el az újdörögdi kézigránát-baleset ügyében

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország