Sterbik-bravúrokkal csoportmásodik lett a Veszprém3Fénykép© index.hu

Sterbik-bravúrokkal csoportmásodik lett a Veszprém

, 5 hír, 2 oldalnézet

A Montpellier legyőzésével bebiztosította helyét a Veszprém, míg a Győr saját csúcsrangadóján szintén nyert a Bajnokok Ligájában.

Veszprémben nem aprózták el a célokat, kimondva is a Final Four, illetve a döntő a cél, ehhez vasárnap kellett megtenni egy újabb fontos lépést: a francia Montpellier bakonyi látogatásának tétje a csoport második helyének megszerzése volt, amit a Veszprém egy győzelemmel abszolválhatott.

Támadásban és védekezésben is jól kezdtek a hazaiak, és a 12. percben már három góllal vezettek (9-6), de a Montpellier egy 5-1-es sorozattal fordított. A fordulópontot a kapuba csereként beállt Sterbik Árpád hozta el, parádés ziccervédéseiből induló csapattársai visszavették a vezetést, a szünetben pedig kettővel jobban állt csapata.