urnet
  • Hírek
  • Időjárás
  • Horoszkóp
TisztaBudapest27°
  • Fontos
  • Idézetek
  • 24.hu
  • Egyesült Államok
  • Budapest
  • Budapest Pride
  • Európa
  • Fidesz
  • Magyar Közlöny
  • MTI
  • Magyarország
  • Olaszország
  • Orbán Viktor
  • Sulyok Tamás
  • Venezuela
Újból üzembe helyezik a Dél-Pesti Centrumkórház sátorrendszerét3Fénykép© origo.hu

Újból üzembe helyezik a Dél-Pesti Centrumkórház sátorrendszerét

2020. szept. 21. 12:49, 7 hír, 0 oldalnézet

Újból üzembe helyezik a Dél-Pesti Centrumkórház (DPC) sátorrendszerét, amelyben a koronavírus-fertőzöttek előzetes szűrését végzik.

Olvassa el a Ma ›

  • Szent László Kórház
  • MTI

Kapcsolódó hírek

Lemondott a Baranya vármegyei közgyűlés elnöke

egy napPécs

Már közel 70 településen lépett életbe vízkorlátozás

3 napMTI

Legfrissebb események

Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása

Magyar Péter főispánokat nevezett ki

Sulyok Tamás aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt

Porördög csapott le a pesterzsébeti strandra, négyen megsérültek

Hirdetési cikkek

Üzlet
Kontakt info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Üzlet
Hirdetés
Hírforrások
Hírek
Időjárás
Horoszkóp
Bulgária
Románia
Olaszország
Moldova
Csehország
India
Spanyolország