Bocsánatot kért a bíróságon a karateedző, aki felrúgott egy hétéves kisfiút a szolnoki kalandparkban3Fénykép© nepszava.hu

Bocsánatot kért a bíróságon a karateedző, aki felrúgott egy hétéves kisfiút a szolnoki kalandparkban

, 5 hír, 0 oldalnézet

Állítása szerint átvállalja a gyermek mentális egészségügyi kezelésének költségeit.

Belátta, hogy hibázott és bocsánatot kért a karateedző, aki a vád szerint tavaly nyáron felrúgott egy hétéves kisfiút a szolnoki kalandparkban - számolt be az RTL Híradó.

Tavaly nyáron térfigyelő kamerák rögzítették, amint az edző a futópályán kirúgja a hétéves gyerek lábait, olyan erővel, hogy az a fejére esik és magzatpózban a földön marad. A bántalmazó férfi ezt követően elsétált.

A karateedző a bíróság februári előkészítő ülésén még tagadta bűnösségét, most azonban több oldalnyi nyomtatott papírról, hosszan olvasta fel vallomását. Ebben elismerte, hogy hibázott, bocsánatot kért, s azt mondta, sajnálja a történteket.