Most érkezett a szörnyű hír: megöltek egy nőt Budapesten, az áldozat a teraszon vérzett el3Fénykép© blikk.hu

Most érkezett a szörnyű hír: megöltek egy nőt Budapesten, az áldozat a teraszon vérzett el

, 7 hír, 0 oldalnézet

Hétfő kora délután érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy Budapesten, egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A kiérkező rendőrök a helyszínen a nőt és egy 21 éves férfit találtak.

A mentők azonnal megkezdték a nő ellátását, aki a szakszerű segítségnyújtás ellenére életét vesztette.

Az ott talált 21 éves férfit elfogták a rendőrök, majd a mentőszolgálat kórházba vitte.

Az ügyben emberölés gyanúja miatt indult nyomozás.