3Fénykép© blikk.huMost érkezett a szörnyű hír: megöltek egy nőt Budapesten, az áldozat a teraszon vérzett el
, 7 hír, 0 oldalnézet
Hétfő kora délután érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy Budapesten, egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik. A kiérkező rendőrök a helyszínen a nőt és egy 21 éves férfit találtak.
A mentők azonnal megkezdték a nő ellátását, aki a szakszerű segítségnyújtás ellenére életét vesztette.
Az ott talált 21 éves férfit elfogták a rendőrök, majd a mentőszolgálat kórházba vitte.
Az ügyben emberölés gyanúja miatt indult nyomozás.