Sulyok Tamás aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt3Fénykép© hirado.hu

Sulyok Tamás aláírta az uniós források hazahozataláról szóló törvényt

, 5 hír, 0 oldalnézet

Aláírta a köztársasági elnök azt a törvényt, amely utat nyithat a 16,4 milliárd eurónyi befagyasztott európai uniós forrás felszabadítása előtt. A Tisza-kormány javaslatára elfogadott jogszabály a jogállamisági és átláthatósági feltételek teljesítése érdekében megszünteti a közfeladatot ellátó közérdekű vagyonkezelő alapítványokat, és szigorítja a vagyonnyilatkozati rendszert.