
Új sorsjegycsaláddal bővíti portfólióját a Szerencsejáték Zrt.
Legyen az esküvő vagy születésnap, számos olyan helyzet adódhat, amikor izgalmas és szórakoztató ajándékkal szeretnénk kedveskedni az ismerősöknek, családtagoknak. Ezekre a különleges alkalmakra gondolva bővítette sorsjegyportfólióját a Szerencsejáték Zrt., ezért az új sorsjegyek megjelenése is tükrözi ezt: arany, ezüst és bronz színekben pompáznak.
Az új Meglepetés sorsjegycsalád főjátéka a már jól ismert és népszerű Pénzlift sorsjegy játékmenetét eleveníti fel, ezenfelül minden tagja tartalmaz további játékokat, valamint egy bónuszmezőt is. A Kis Meglepetés nevű szelvényen 2+1 játék kapott helyet, és akár 7 különböző nyereményt is lekaparhatnak a játékosok, a fődíja pedig 25 millió forint.
A Nagy Meglepetés nevű kaparóson már 3+1 játék várja a szerencsevadászokat 9 lehetséges nyereménnyel, a fődíj pedig 50 millió forint. A legmagasabb, 75 millió forintos jackpottal kecsegtető Óriási Meglepetésen 5+1 játékkal akár 12 különböző nyeremény is elérhető.