5Fénykép© economx.huSzemélyesen ellenőrizte az elkészült klímacserét Magyar Péter és Hegedűs Zsolt az Uzsoki utcai kórházban
, 5 hír, 0 oldalnézet
Két hete a kormány 3,6 milliárd forintot különített el a kórházi klímaberendezések cseréjére, amelynek keretében 32 intézményben kezdődtek meg a munkálatok. Az Uzsoki Utcai Kórházban már be is fejeződött a folyadékhűtő cseréje, amely 130 millió forintból valósult meg. Magyar Péter miniszterelnök és Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter személyesen tekintették meg az eredményeket, és további tervekről is beszámoltak.